Kontakt Mentor

w czym jeszcze możemy pomóc?

jeśli masz jakieś pytania, skonsultuj się z naszym przedstawicielem

Arkadiusz Kurman

Dyrektor oddziału
Arkadiusz
Kurman

+48 609 061 436 arkadiusz.kurman@mentor.pl

Oddział

Szczecin

Mentor S.A.
Marii Konopnickiej 18/1
71-150 Szczecin
tel: +48 91 489 13 41
email: szczecin@mentor.pl
wyświetl mapę Google

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

e-mail: iod@mentor.pl

Staże wakacyjne

e-mail: staze@mentor.pl

spotkajmy się
Biuro Handlowe

Jeśli uznacie Państwo, że warto poświęcić 60 minut na rozmowę z brokerem ubezpieczeniowym na temat realizacji kompleksowego programu ubezpieczeniowego w Państwa firmie, prosimy o kontakt telefoniczny lub email.

Katarzyna Bojakowska

Katarzyna Bojakowska
Koordynator Biura Handlowego

tel. +48 56 669 32 37
e-mail: katarzyna.bojakowska@mentor.pl
Emil Kaszlewicz

Emil Kaszlewicz
Specjalista ds. Sprzedaży

tel. +48 56 669 32 34
kom. +48 601 450 070
e-mail: emil.kaszlewicz@mentor.pl
Julia Grabowska

Julia Grabowska
Specjalista ds. Sprzedaży

tel. +48 56 669 32 19
kom. +48 607 740 421
e-mail: julia.grabowska@mentor.pl
Jakub Sarnowski

Jakub Sarnowski
Specjalista ds. Sprzedaży

tel. +48 56 669 32 33
kom. +48 603 610 594
e-mail: jakub.sarnowski@mentor.pl