wróć do poprzedniej strony

Mentor z tytułem Ambasador Polskiej Gospodarki 2020

2020-11-06
Mentor z tytułem Ambasador Polskiej Gospodarki 2020

Miło nam poinformować, że drugi rok z rzędu Mentor S.A. został uhonorowany tytułem Ambasadora Polskiej Gospodarki 2020 w kategorii NAJWYŻSZA JAKOŚĆ. Organizatorem konkursu jest Business Centre Club.

Laureatami konkursu są spółki o wysokich standardach ekonomiczno-finansowych, z wieloma sukcesami na rynkach międzynarodowych. W tegorocznej edycji wyróżniono w sumie 52 polskie firmy w 6 kategoriach.

blisko Ciebie
Oddziały
i przedstawicielstwa

Bydgoszcz

Przedstawicielstwo Mentor S.A.
Powstańców Wielkopolskich 10
85-090 Bydgoszcz
tel: +48 52 321 48 03
tel2: 606 25 67 67
fax: +48 56 669 33 04
email: bydgoszcz@mentor.pl

Katowice

Oddział Mentor S.A.
Porcelanowa 19 (budynek A)
40-246 Katowice
tel: +48 32 730 22 19
tel2: +48 32 661 04 94
email: katowice@mentor.pl

Kraków

Oddział Mentor S.A.
Gertrudy 23/2
31-048 Kraków
tel: +48 12 661 90 30
tel2: +48 12 626 16 47
email: krakow@mentor.pl

Łódź

Oddział Mentor S.A.
Wólczańska 128/134
90-527 Łódź
tel: +48 42 231 56 01
tel2: +48 725 202 420
email: lodz@mentor.pl

Lublin

Przedstawicielstwo Mentor S.A.
Pana Balcera 6 lok. 105
20-631 Lublin
tel: +48 81 533 39 32
email: lublin@mentor.pl

Poznań

Oddział Mentor S.A.
Ratajczaka 32/18
61-816 Poznań
tel: +48 61 842 71 84
tel2: +48 61 843 20 06
email: poznan@mentor.pl

Rzeszów

Oddział Mentor S.A.
Kwiatkowskiego 2B/17L
35-311 Rzeszów
tel: +48 17 283 94 20
tel2: +48 17 283 94 21
fax: +48 17 283 94 22
email: rzeszow@mentor.pl

Szczecin

Oddział Mentor S.A.
Marii Konopnickiej 18/1
71-150 Szczecin
tel: +48 91 489 13 41
tel2: +48 91 432 42 07
email: szczecin@mentor.pl

Ukraina

Spółka powiązana Mentor S.A.
Gorśkoji 5a
79018 Lwów, Ukraina
tel: +38 050 370 14 83
tel2: +48 609 690 111
fax: +38 032 237 47 17
email: ukraina@mentor.pl

Warszawa I

Oddział Mentor S.A.
Bukowińska 10 lok. 98
02-703 Warszawa
tel: +48 22 654 12 50
fax: +48 22 654 12 49
email: warszawa1@mentor.pl

Warszawa II

Oddział Mentor S.A.
Cybernetyki 13a
02-677 Warszawa
tel: +48 22 506 58 70
email: warszawa2@mentor.pl

Przedstawicielstwo Mentor S.A.
Ludwiki 4 lok A
01-226 Warszawa
tel: +48 22 627 37 65
tel2: +48 22 627 37 66
email: jkuziemska@kuziemscy.pl

Wrocław

Oddział Mentor S.A.
Krzycka 15a/9
53-019 Wrocław
tel: +48 71 343 12 21
tel2: +48 71 342 43 61
fax: +48 609 611 352
email: wroclaw@mentor.pl
Centrala

Toruń

Mentor S.A.
Szosa Chełmińska 177-181
87-100 Toruń
tel: +48 56 669 33 00
fax: +48 56 669 33 04
email: mentor@mentor.pl

spotkajmy się
Biuro Handlowe

Jeśli uznacie Państwo, że warto poświęcić 60 minut na rozmowę z brokerem ubezpieczeniowym na temat realizacji kompleksowego programu ubezpieczeniowego w Państwa firmie, prosimy o kontakt telefoniczny lub email.

Katarzyna Bojakowska

Katarzyna Bojakowska
Koordynator Biura Handlowego

tel. +48 56 669 32 37
e-mail: katarzyna.bojakowska@mentor.pl
Emil Kaszlewicz

Emil Kaszlewicz
Specjalista ds. Sprzedaży

tel. +48 56 669 32 34
kom. +48 601 450 070
e-mail: emil.kaszlewicz@mentor.pl
Julia Grabowska

Julia Grabowska
Specjalista ds. Sprzedaży

tel. +48 56 669 32 19
kom. +48 607 740 421
e-mail: julia.grabowska@mentor.pl
Jakub Sarnowski

Jakub Sarnowski
Specjalista ds. Sprzedaży

tel. +48 56 669 32 33
kom. +48 603 610 594
e-mail: jakub.sarnowski@mentor.pl